آکادمی

قبل
بعدی

BJB

سرپیچ، کانکتور LED، ترمینال

شرکت میران نور گستر نماینده رسمی شرکت BJB (بی جی بی) آلمان در ایران می باشد. شرکت BJB آلمان محصولات با کیفیتی همچون سرپیچ (سرپیچ مهتابی، سرپیچ لامپ فلورسنت و …)، کانکتور (Connector)، هولدر (Lamp Holder)، سرپیچ های T8 و سرپیچ T5 ، ترمینال 3 خانه و … را تولید می کند که در صنعت برق و الکترونیک بسیار پرکاربرد هستند.

شرکت بی جی بی آلمان در سال 1867 شروع به تولید منابع نور کرد که در آن زمان روشنایی در معنای کلمه امروزی متفاوت بود روشنایی از طریق نفت  ایجاد می شد. با بوجود امدن روشنایی از طریق برق و با پدید آمدن لامپ تنگستن شرکت BJB (بی جی بی) آلمان، شروع به تولید سرپیچ و به مرور زمان با تولید لامپ فلورسنت یکی از تاثیر گذار ترین تولید کنندگان سرپیچ و ترمینال در صنعت روشنایی شد و با پیشرفت تکنولوژی ال ای دی خود را به سرعت در این بازار نیز رشد داد  و همیشه این شرکت در صنعت روشنایی یکی از پیشگامان این صنعت می باشد. و هم اکنون محصولات شرکت BJB  آلمان را می توانید از طریق شرکت میران نور گستر سفارش دهید.

کاتالوگ محصولات

دپارتمان قطعات شرکت میران نور گستر، تامین کننده قطعات روشنایی; ورق آلومینیوم، دیفیوزر، رفلکتور، ترمینال، سرپیچ از برندهای آلمکو، ترایدونیک، تکنو و ….

Verified by MonsterInsights