آکادمی

درایورهای ترایدونیک

درایور چراغ

ترایدونک از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان درایور LED در اروپا می باشد . درایور های ترایدونیک، با دریافت استاندارد های مربوطه ،

از نظر کیفی و تنوع  توانسته اند سهم قابل توجهی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهند. درایور های ترایدونیک از نظر ظاهر بدنه در چند گروه کلی طبقه بندی می شوند که  4 گروه اصلی Low Profile, Stretched Compact, Independent,Compact  را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

درایور ترایدونیک
درایور ترایدونیک

جریان ثابت

درایور های جریان ثابت (Constant current) ترایدونیک در چهار گروه زیر دسته بندی میشوند:

 

درایورهای سری ESSENCE

اقتصادی ترین درایور های ترادیدونیک در این سری قرار دارد. از مشخصات فنی می توان به طول عمر نامی 50,000 ساعت، ضریب توان بالا (power factor > 0.95) ، مقاومت در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار و 5 سال گارانتی اشاره کرد.

درایورهای سری ADVANCED

این سری یک رده از سری ESSENCE بالاتر می باشد. طول عمر نامی 50,000 ساعت، power factor>0.97 ، THD<10% و flicker free و 5 سال گارانتی از جمله مشخصات بالاست های سری ADVANCED می باشد.

درایورهای سری EXCITE

از بالاترین رده های درایور های های ترایدونیک از نظر کیفیت می باشد. این بالاست ها برای فضا های صنعتی با نویز های بالا و یا محیط هایی با دمای بالا مناسب می باشد. طول عمر نامی 100,000 ساعت، power factor >0.98، کلاس انرژی و 5 سال گارانتی از مشخصات بالاست های EXCITE می باشند.

درایورهای سری PREMIUM

این سری درایور های دیم (Dimmable) قابلیت تنظیم روشنایی LED را دارا هستند. درایورهای PRE ترایدونیک با دو پروتکل اصلی DALI و DSI قابلیت تغییر شدت نور چراغ را با سیستم هوشمند و یا دستی از %1 تا 100% دارند.

Verified by MonsterInsights