درایورهای ترایدونیک

ترایدونک از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان درایور LED در اروپا می باشد . درایور های ترایدونیک، با دریافت استاندارد های مربوطه مانند

از نظر کیفی و تنوع  توانسته اند سهم قابل توجهی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهند. درایور های ترایدونیک از نظر ظاهر بدنه در چند گروه کلی طبقه بندی می شوند که  4 گروه اصلی Low Profile, Stretched Compact, Independent,Compact  را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

درایور های جریان ثابت (Constant current)

 • درایورهای سری ESSENCE

  اقتصادی ترین درایور های ترادیدونیک در این سری قرار دارد. از مشخصات فنی می توان به طول عمر نامی 50,000 ساعت، ضریب توان بالا (power factor > 0.95) ، مقاومت در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار و 5 سال گارانتی اشاره کرد.

 • درایورهای سری ADVANCED

  این سری یک رده از سری ESSENCE بالاتر می باشد. طول عمر نامی 50,000 ساعت، power factor>0.97 ، THD<10% و flicker free و 5 سال گارانتی از جمله مشخصات بالاست های سری ADVANCED می باشد.

 • درایورهای سری EXCITE

  از بالاترین رده های درایور های های ترایدونیک از نظر کیفیت می باشد. این بالاست ها برای فضا های صنعتی با نویز های بالا و یا محیط هایی با دمای بالا مناسب می باشد. طول عمر نامی 100,000 ساعت، power factor >0.98، کلاس انرژی و 5 سال گارانتی از مشخصات بالاست های EXCITE می باشند.

 • درایورهای سری PREMIUM

  این سری درایور های دیم (Dimmable) قابلیت تنظیم روشنایی LED را دارا هستند. درایورهای PRE ترایدونیک با دو پروتکل اصلی DALI و DSI قابلیت تغییر شدت نور چراغ را با سیستم هوشمند و یا دستی از %1 تا 100% دارند.

به دنبال یک مشاور عالی در زمینه کسب و کار هستید؟